Aktualności

Fru Fitness wchodzi na kolejny level!17-10-2019

Łączymy siły z siecią klubów UP! Co to oznacza dla Was? Nową jakość.
Wkrótce będzie do Waszej dyspozycji: nowa strefa funkcjonalna z dodatkowymi akcesoriami niezbędnymi do treningów w tej strefie, nowe ciekawe zajęcia grupowe, nowy wizerunek sali głównej czyli otwarty charakter, uporządkowane strefy by ułatwić Wam trenigi. Dodamy nowe urządzenia eliptyczne, rowery i inny interesujący sprzęty cardio. Istniejący sprzęt zregenerujemy i poprawimy jego funkcjonalność.
Zadbamy również o prysznice, wymienimy baterie na baterie czasowe aby zadbać o naturę, Odświeżymy ściany a poprzez kolorystykę i detale nadamy wnętrzą nowoczesny design.
Chcemy pokazać Wam, że UP to nie tylko nowatorskie miejsca, w których ćwiczenie sprawia przyjemność. To miejsca, do których chce się wracać! Sprzęt, ujmujące oko wnętrza, niezliczona ilość zajęć, których regularna rotacja zapewnia użytkownikom brak nudy i realizację założonych celów – to tylko niektóre z naszych atutów. Co jeszcze nas wyróżnia? Jesteśmy maksymalnie blisko natury! Zapewniamy bezpłatną wodę – wystarczy zabrać ze sobą butelkę, najlepiej szklaną. W każdym klubie posiadamy czujniki ruchu, które dbają o jak najmniejsze zużycie prądu przez oświetlenie. Ograniczamy zużycie wody. Segregujemy śmieci, zbieramy zużyte baterie i nakrętki od butelek. Zwiększamy świadomość klubowiczów – wystarczy wejść do klubu i rozejrzeć się. W strategicznych miejscach, które przecinają się ze wzrokiem, rozmieścimy krótkie informacje jak dbać o środowisko i nas samych. To nasza misja i cel. Dajemy wybór. Możesz wybrać siłownię. Możesz wybrać miejsce, w którym sport łączy świadomych ludzi, kroczących z uśmiechem przez świat. 
 
„Odkrywamy UPsolutny styl życia, szanując siebie i ŚWIAT!” - to nasza misja.
 
Chcesz dołączyć do nas? UP TO YOU.
 
 
UPsolutnie aktywni.
 
UPsolutnie z naturą.
 
UPsolutnie wolni.
 
 

Wróć do listy